Złoty komplet sutasz

Połyskujący, złoty komplet ślubny

Biżuteria ślubna wciąż najbardziej kojarzona jest ze złotem lub srebrem. Warto więc połączyć ze sobą te ponadczasowe kolory w nowoczesnym, ażurowym sutaszu. Delikatnie połyskujący, złoty komplet ślubny przyciągnie wzrok, a Panna Młoda poczuje się, jak prawdziwa księżniczka.

Coraz częściej Panny Młode decydują się na ożywienie swojej ślubnej kreacji, wybierając kolorową biżuterię ślubną. Jedne robią to odważnie, stawiając na mocne kolory, inne subtelniej, wplatając ulubiony odcień w biel sznurków sutasz. Pani Lucyna wybrała złoty komplet ślubny, w delikatnym, ażurowym wzorze, w skład którego weszły kolczyki, bransoletka i grzebień do włosów.

 

Złoty komplet ślubny

Bransoletka, kolczyki i grzebień ślubny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do uszycia kompletu ślubnego Pani Lucyny wykorzystałam mieniące się lekko kryształki Swarovskiego, które otoczone zostały jasnym, waniliowym sutaszem, stonowane beżem i metalizowanymi sznurkami w złotym kolorze. Ażurowy wzór jest bardzo wdzięczny. Dzięki niemu, pomimo zdobień w postaci drobnych koralików, wszystko nabiera subtelnego wyrazu. Złoto nie przeważa i stanowi jedynie subtelny akcent kompletu.

 

Sesja ślubna na TeneryfiePanna Młoda w złotym komplecie ślubnym

 

Biżuteria sutaszEteryczne kolczyki ślubne

 

Złoty komplet handmadeAżurowe kolczyki ślubne

Szum fal rozbijających się o skały, zachód słońca, a na horyzoncie miłość i uśmiech – czy można chcieć więcej ? 🙂 Myślę, że ażurowy, złoty komplet ślubny wpasował się w tą scenerię idealnie. Metalizowane delikatnie złoto, beż i wanilia, przywołują na myśl ciepłe słońce i piasek pod stopami. I choć mieszkam nad morzem, to jakoś dziś, spoglądając przez okno, chętnie zamieniłabym się z Panią Lucyną na to przyjemne ciepełko. Ale cóż, jak się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma 😉

 

Jak widzicie, tak wciąż modne złoto i srebro można wspaniale wykorzystać w ślubnej biżuterii, nie tylko tej od jubilera. Ręcznie wykonana biżuteria podkreśli Wasz styl, wpasuje się w elegancki charakter ślubu i dopełni Waszą stylizację. I co najważniejsze, to nie będzie to jednorazowy zakup. Tą wyjątkową biżuterię można nosić przy wielu okazjach. Karnawał trwa w najlepsze, więc śmiało można założyć kolczyki i bransoletkę do sukienki i przetańczyć w nich całą noc, a następnego dnia….no dobrze, za dwa dni ubrać ją do jeansów i białej koszuli. Widzicie ile możliwości 🙂

A Wy, do czego byście założyły złoty komplet ? 🙂

Pani Lucynie ogromnie dziękuję za podzielenie się zdjęciami i życzę wielu pięknych dni!

 

 

 

 

 

 

 

 

2 komentarze
 • Monika
  Opublikowano o 06:00h, 25 maja Odpowiedz

  Piękny komplet.

  • Emilia
   Opublikowano o 08:10h, 23 czerwca Odpowiedz

   Dziękuję i pozdrawiam 🙂

Napisz komentarz