Creative -komplet ślubny

Ślubne kolczyki i grzebień z kolekcji Creative

Miłość w powietrzu, radość na twarzach, ten jedyny, wymarzony dzień oraz kropka nad „i” – ślubne kolczyki i grzebień z kolekcji Creative.

Nie da się ukryć, że ogromną radość sprawia mi szycie i świadomość tego, że ktoś nosi moją biżuterię, zwłaszcza w tak ważnym dniu, jak ślub. Sama myśl o tym, wywołuje u mnie niepowstrzymany stan euforii, ale jeszcze bardziej uwielbiam momenty, kiedy Panny Młode przysyłają zdjęcia, dzieląc się ze mną swoją radością, wzruszeniami i emocjami.  Ogromnie to doceniam i dziękuję. Ostatnio taka miła niespodzianka spotkała mnie ze strony Pani Klaudii, od której otrzymałam migawki z tego wyjątkowego dnia. Jak się można domyśleć, moje wzruszenie było tym większe, że Panna Młoda miała na sobie ślubne kolczyki i grzebień z kolekcji Creative.

 

Ślubne kolczykiŚlubna biżuteria sutasz

 

Ślubne kolczyki z kryształami Swarovski crystal oraz kryształem górskim, otoczone zostały sznurkami w bieli i srebrze. Misternie haftowana góra nadała im wyrafinowanego charakteru i fantastycznie skomponowała się z zachwycającą suknią Pani Klaudii, a grzebień z idealnie dobraną fryzurą.

 

Ślubna biżuteriaKolczyki Creative

 

Ślubne dodatkiŚlubny grzebień

 

Romantyczny wzór kolczyków i grzebienia podkreśliły eteryczną urodę Pani Klaudii. Niewielka biżuteria dopełniła ślubną stylizację, nie przytłoczyła jej, a jedynie stanowiła niezwykle subtelny i elegancki dodatek. Nadała lekkości i szyku.

 

Delikatne kolczyki ślubneKolczyki ślubne z kolekcji Creative

 

Romatnyczne ślubne kolczykiRomantyczna biżuteria ślubna

 

Biżuteria ślubnaDelikatna biżuteria ślubna Creative

 

Nie wiem, jak Wy, ale ja jestem oczarowana i cieszę się, że kolczyki i grzebień z kolekcji Creative, stały się częścią przepięknej, ślubnej stylizacji Pani Klaudii.  Powiem Wam szczerze, że oglądając wszystkie zdjęcia, które otrzymałam, byłam pod dużym wrażeniem nie tylko sukni, fryzury i makijażu, ale całej oprawy weselnej. Wszystko zostało dobrane z największą starannością, a każdy,  namniejszy szczegół zachwycał. Ale jest jedna rzecz, która ujęła mnie najbardziej – absolutnie piękny i szczery uśmiech Młodej Pary 🙂

Serdecznie dziękuję za podzielenie się tymi wyjątkowymi chwilami, życzę morza miłości i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia !!!

 

 

Brak komentarzy

Napisz komentarz