Biżuteria ślubna sutasz

Czerwień – kolor miłości w biżuterii ślubnej

Czerwień – kolor miłości w biżuterii ślubnej. Symbolizuje odwagę, życie i pasję, jeden z bardziej energetycznych kolorów, który dodaje pewności siebie.  Czy sprawdzi się też jako kolor przewodni ślubu ?

Odważny, zdecydowany i przyciągajacy wzrok – kolor czerwony, jest idealnym dodatkiem do ślubnych stylizacji. Kolor, który symbolizuje odwagę i życie, dodaje energii i pewności siebie. Tak więc czerwień – kolor miłości w biżuterii ślubnej, to całkiem dobry początek wspólnej drogi, prawda ? 🙂

Na ten niebanalny kolor w swojej biżuterii ślubnej, zdecydowała się Pani Ania. Dzięki organizowanym Alternatywnym Targom Ślubnym w Gdańsku, w których miałam przyjemność brać udział, Pani Ania mogła obejrzeć na żywo sutaszowe dodatki.  Spotkania z klientkami, to coś, co zawsze napawa mnie radością i daje fantastyczną możliwość przedstawienia swoich prac.

Ucieszył mnie więc fakt, że wybór Pani Ani padł na ogniste, czerwone kolczyki sutasz, które uszyte zostały ze szklanych kryształów i wykończone kryształami Swarovskiego. Smukłe, delikatne, z subtelnym akcentem w postaci srebrnego pasma sutaszowego i ozdobnymi sztyftami.

 

Czerwień - kolor miłości w biżuterii ślubnejCzerwone kolczyki ślubne

 

Czerwień kolor miłościDodatki ślubne w odważnej czerwieni

 

Kolor miłościOgnista czerwień kryształów

 

Dzięki uprzejmości Pani Ani, możecie zobaczyć, jak te długie, smukłe i zmysłowe kolczyki prezentowały się w dniu ślubu.

 

Kolorowa biżuteria ślubnaCzerwone kolczyki sutasz

 

Czerwone kolczyki ślubne sutaszCzerwień w biżuterii  ślubnej

 

Dodatki w czerwonym kolorzeZmysłowa biżuteria ślubna

 

Czerwień, to kolor, który rzuca się w oczy, chętnie sięgają po niego kobiety pewne siebie, odważne, lubiące wyróżniać się z tłumu. Pięknie komponuje się z bielą, ecru, neutralną szarością i zielenią. Jest jeszcze jedna dobra wiadomość – pasuje i brunetkom i blondynkom, a nawet paniom o rudym kolorze włosów. U pierwszych, doda wyrazistości i wyeksponuje kolor włosów, u drugich zaś idealnie podkreśli jasną karnację. Ożywia i dodaje blasku.

A czy wiecie, że w Chinach wiele panien młodych wybiera suknie ślubne własnie w tym ognistym kolorze miłości ? Według tradycji bowiem, czerwień jest kolorem powodzenia. Tak więc, warto postawić chociaż na dodatki w tym odcieniu, tak na wszelki wypadek, zapewniając sobie szczęście na nowej drodze życia 😉

Ile gustów, jak nieograniczona nasza wyobraźnia i odwaga, tyle kolorów przewodnich ślubu . Mamy ich przecież całą paletę do wyboru – od klasycznej bieli, po połącznie kilku kolorów.

Czerwień – kolor miłości w biżuterii ślubnej, cieszy się wciąż ogromnym i niegasnącym powodzeniem i wcale mnie to nie dziwi, bo czy w tym wyjątkowym dniu nie chcemy przyciągać uwagi i być zmysłowe ? 🙂

Pani Aniu, dziękuję za podzielenie się migawkami z tego wyjątkowego dnia 🙂 Wszystkiego dobrego !

Brak komentarzy

Napisz komentarz