O mnie - Szkatułka Emi
15342
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15342,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

O mnie

Kim jest Emi ?

Artystyczną duszą, niepoprawną optymistką i dziewczyną z tysiącem pomysłów na minutę. Miłośniczką górskich wędrówek i amatorką fotografii.

Zamiłowanie do wszelkich prac ręcznych odziedziczyłam w genach. Szycie, haftowanie, dzierganie, towarzyszyły mi od najmłodszych lat, a rozstawione sztalugi  i płótna, były stałym elementem wystroju mojego domu. To nie mogło skończyć się inaczej 😉

 

 

Kiedy ponad 5 lat temu, dostałam w prezencie urodzinowym kolczyki sutasz, oszalałam. Zachwycona możliwościami, jakie niesie ze sobą ten rodzaj haftu, uczyłam się go każdego dnia. Po roku szlifowania tej techniki i uświadomieniu sobie, że poukładana praca biurowa nie jest spełnieniem moich marzeń, zrobiłam skok na głęboką wodę.

Tak powstała Szkatułka Emi – stworzona z pasji i chęci dzielenia się tym, co tworzę, a radość i zachwyt Klientek dodają mi skrzydeł.

Szkatułka Emi, to biżuteria dla pewnych siebie, wyjątkowych i ceniących oryginalność kobiet.

Dołączysz do Nich ? 🙂

Z pozdrowieniami,

Emi