Sutasz - bizuteria ślubna

Biżuteria ślubna do koronkowej sukni

Przed ślubem na Pannę Młodą czeka wiele decyzji do podjęcia. Jedną z nich jest wybór tej jedynej, wymarzonej sukni. A kiedy już ją znajdzie, pojawia się pytanie, jaka biżuteria ślubna do niej pasuje. I o ile jest to prosty krój, o tyle wachlarz możliwości jest znacznie szerszy. A co, jeśli tą jedyną okaże się koronkowa suknia ?

 

Biżuteria ślubnaKolczyki ślubne Rose / Fot. Perfekcyjny Moment – Tomasz Mól

 

Pani Rozalia zdecydowała się na suknię z kunsztowną koronką na górze i długim rękawem. Niezwykle piękna i romantyczna kreacja nie potrzebowała zbyt wielu dodatków. Z racji długości rękawów odpadała również bransoletka. Pozostał więc wybór kolczyków, które miały podkreślić delikatny haft. Biżuteria ślubna miała stworzyć spójną i eteryczną kompozycję z zachwycającą suknią.

Kolczyki ślubneKolczyki „Rose” w kolorze ecru / Fot. Perfekcyjny Moment – Tomasz Mól

Moja Klientka wahała się pomiędzy dwoma wzorami –  misternymi kolczykami z kolekcji „Angel”, które do tej sukni były zbyt długie i ozdobne, a skromniejszymi Rose. Warto pamiętać, że duże kolczyki zlałyby się z subtelną i dość zabudowaną górą sukni, odwracając od niej całą uwagę.

Kolczyki z perłami SwarovskiegoBiżuteria ślubna z perłami / Fot. Perfekcyjny Moment – Tomasz Mól

 

Ostatecznie wybór padł na romantyczne i znacznie delikatniejsze kolczyki z kolekcji „Rose”, z perłami Swarovskiego, w kolorze ecru. Przy koronkowych sukniach warto też zachować jednolity kolor, który nie będzie wprowadzał niepotrzebnego chaosu.

Sutasz ślubny                                                 Zachwycająca suknia ślubna z koronką / Fot. Perfekcyjny Moment – Tomasz Mól

 

Kolczyki ślubne sutaszDelikatna biżuteria ślubna / Fot. Perfekcyjny Moment – Tomasz Mól

 

O ile wybór dodatków do prostej, gładkiej sukni nie powinien przysporzyć nam kłopotów, to należy pamiętać, że koronka sama w sobie jest niezwykle ozdobna i należy zachować umiar przy doborze ślubnej biżuterii. Nie zawsze więcej oznacza lepiej i z klasą. Wybierzmy skromniejsze kolczyki, minimalistyczny wisiorek lub cienką bransoletkę, które połączą się w harmonijną całość ze ślubną kreacją.

Bardzo dziękuję Pani Rozalii za podzielenie się kadrami z tego wyjątkowego dnia i z całego serca życzę samych pięknych chwil w życiu 🙂

 

 

Brak komentarzy

Napisz komentarz